Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna- czemu można je rozważać?

Posted on 05/11/2021 7:22am

Na rynku nie brak jest ośrodków, które z powodzeniem robią zabiegi takie jak chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. A więc jest w czym przebierać.

Jednym z zabiegów jest np. przeszczep włosów. Niejedna klinika jest czołowym centrum w Polsce, który robi nieinwazyjne przeszczepy włosów, a także zagęszczanie brwi w technologii S.A.F.E.R. (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation). Warto dodać, że metoda ta jest aktualnie światowym liderem szczególnie w zakresie transplantacji włosów - . Najlepsze centra zapewniają zarówno skuteczność, bezpieczeństwo, wygodę i trwały rezultat.

Jednym z bardziej cieszących się popularnością zabiegów jest medycyna estetyczna. Tych najbardziej uznanych specjalistów w tym obszarze wyróżnia spore na rynku lokalnym doświadczenie, obszerne spektrum serwisu, a także nowoczesność wykorzystywanych w zabiegach technologii, które odbywają się przy użyciu najwyższej jakości renomowanych sprzętów medycznych i środków. W ten sposób najlepiej wykwalifikowany i wszechstronny zespół specjalistów każdego dnia zaspokaja najwyższe wymagania klientów w trosce zarówno o zdrowy jak i ładny wygląd skóry. Często stosowane operacje to: wygładzanie zmarszczek, mezoterapia, Vela Shape - redukcja cellulitu i wyszczuplanie sylwetki, lipofilling - przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz Implanty NIDO – innowacyjna metoda zagęszczania włosów - japońska technika i precyzja, naturalny i trwały efekt. Ponadto redukcja cellulitu, trinity i wypełniacze - kwas hialuronowy. Ośrodki chirurgia plastyczna i medycyna (dermamed) estetyczna proponują przykładowo konsekwentną kurację, na bardzo szybkie pozbycie się cellulitu. Operacja (Dr Janicki - operacja przepukliny kręgosłupa) lipolizy iniekcyjnej jest całościowym zabiegiem który łączy w sobie okoliczność konsekwentnej redukcji tkanki tłuszczowej wraz z dodatkową regeneracją i zwiększeniem elastyczności skóry. Czynne składniki substancji o funkcji detoksykującej i wygładzającej, napinają skórę, powodując ją jeszcze bardziej jędrną i sprężystą.Lekarze w trakcie operacji
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna cieszą się coraz większym powodzeniem. Przykładowo operacja lipolizy iniekcyjnej opiera się na wykonaniu serii mikronakłuć miejsc wyjątkowo objętych cellulitem w celu dostarczenia im składników aktywnych. Nowy skład takiego środka, zawierający np. unikalne peptydy biomimetyczne, aminokwasy oraz L – karnitynę, wspomaga właściwy rozpad oraz pobudza skuteczne spalanie tłuszczu w tkance podskórnej, a dodatkowo pobudza usuwanie toksyn oraz poprawia mikrokrążenie (korekta powiek górnych wrocław). To z kolei działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, powodując ją jeszcze bardziej jędrną i elastyczną oraz wspomaga elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Zabieg ten może być powodzeniem stosowany na całe ciało, a więc również do redukcji drugiego podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

A zatem chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna to uznane operacje, które ulepszają wygląd i dają cieszyć się pięknym ciałem.

Tags: twarz, cellulit, skóra