Co musisz kupić zanim urodzisz niemowlaczka?

Posted on 01/06/2021 8:45am

Kobiety w ciąży, w szczególności pierwszy raz mające rodzić, wyjątkowo powinny zadbać o swe zdrowie i zdrowie maluszka w pierwszych miesiącach jego egzystencji. Nie mają one w ogóle czasu do stracenia, ponieważ, chociaż wydaje się, że dziewięć miesięcy to dużo czasu, jednak jedynie przez około 5 miesięcy do pół roku przyszła matka jest w stanie właściwie funkcjonować.


laktator
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com
rajstopy Fiore
Source: Fiore


dom z widokiem na góry
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com


W ostatnich miesiącach przed narodzeniem zalecane jest wypoczywanie i dość częste kontrole lekarskie.


W tym artykule dowiesz się co powinnaś posiadać, żeby być gotową na narodzenie dziecka.

Zaciekawił Cię tego typu tekst? Jeżeli tak, to tutaj także jest opublikowana świeża treść (https://eco4you.pl/naturalne-suplementy-diety/1204-glukomannan.html), która na pewno Ci się spodoba.

Natomiast jeśli to nie jest twe pierwsze dziecko, pomimo tego zostań, ponieważ możesz dzięki naszemu poradnikowi zobaczyć czy na pewno jesteś gotowa. Z okazji dziesiątej rocznicy założenia naszej firmy stwierdziliśmy że specjalnie dla was, drogie przyszłe mamy napisaliśmy szczegółową listę „must have”, to jest rzeczy które potrzebujecie mieć, aby niemowlę czuło się w pełni komfortowo, a wy mogły wypocząć. Najważniejszą pozycją na liście jest niezbędna ilość śpiochów dla twojej pociechy. W pierwszych tygodniach życia, maluszek będzie brudzić każdego dnia 2 do 3 kompletów odzieży. Aby z powodzeniem być w stanie funkcjonować. Polecamy śpioszki szyte w naszej fabryce w całości z antyalergicznej bawełny, dzięki czemu twoje dziecko nie będzie narażone na goźne dla jego zdrowia alergeny. Istotne jest żebyś miała wiele różnych rozmiarów ciuszków dla maleństwa. Następne ale równie ważną są wózek i łóżeczko dla niemowlaczka. Właściwie w nich twa pociecha spędzi większość czasu w pierwszych miesiącach egzystencji. Toteż tak ważny to wybór. Wózek musi posiadać przynajmniej trzy regulowane elementy - baldachim, poręcz oraz siedzisko. Nie będziemy klarować czemu akurat baldachim i poręcz, ponieważ, każdy wózek to posiada wbudowane, ale regulowane siedzisko nie jest w standardzie, natomiast kiedy dziecko urośnie, będzie chciało usiąść. Opłaca się wydać odrobinę więcej na wózek z taką funkcją. Wszystkie nasze wózki posiadają wszystkie wyżej wymienione elementy, w dodatku do każdego modelu dajemy trzyletnią gwarancję i torbę na potrzebne rzeczy dla dziecka w trakcie spacerów. Torba nie jest pusta w środku, ma dwie wewnętrzne przegrody, na pieluszki i butelki, które również dostaniecie w prezencie od naszej firmy z okazji rocznicy. Jeżeli już mowa o pieluchach, to następne must have na liście. Nie wybierajcie byle jakich, dlatego iż przy produkcji niektórych stosowane są sztuczne tworzywa, jakie mogą uczulić skórę maleństwa i pozbawić ją dostępu tlenu, przez co będzie się ono nadmiernie pocić. Następną rzeczą będzie podgrzewacz do butelek, bez jakiego ja, jako matka nie wyobrażałam sobie życia. Jeżeli podgrzewacz jest ci potrzebny, ale najpierw chcesz o nim poczytać? - Sprawdź link. W pierwszych tygodniach życia, nasza pociecha musi pić mleko z wprost z piersi, dopiero po czasie dwóch do trzech miesięcy będzie ono w stanie ssać butelkę. Wtedy właśnie niezastąpiony będzie podgrzewacz do butelek, żebyśmy mogły dać maleństwu zawsze ciepłe mleko. Stąd kolejna i ostatnia już rzecz, to jest laktator. Jeśli zakupisz takowy co najważniejsze będziesz miała więcej czasu dla siebie. Gdy dziecku rosną pierwsze mleczaki, rozpoczyna ono gryźć twoje sutki, co niestety nie jest przyjemne, laktator zezwoli ci na uniknięcie tego przykrego doświadczenia.


Laktatory naszej firmy posiadają certyfikat oraz atest, że zostały przebadane pod kątem jałowości oraz szczelności, dlatego można ich używać z powodzeniem od drugiego miesiąca życia dziecka. Jeżeli potrzebujesz laktatora, najpierw o nim poczytaj - Poznaj szczegóły.


To już koniec na teraz. Więcej o promocjach w naszym sklepie w następnym numerze. Wszystkie Produkty możecie nabyć w naszym sklepie Internetowym.

Czy interesują Cię zbliżone zagadnienia? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (www.m-estetica.pl/kontakt) tego rodzaju wpisów znajdziesz na naszej kolejnej stronie. Zapraszamy!

Pamiętajcie, by odpowiednio się przygotować na narodziny dziecka, z tego powodu iż zostanie ono z wami na długie lata, nim się usamodzielni.

Tags: Internet, Produkty, lek, efekt