Czy to kolejna sensacyjna dieta czy jednak nic nowego? Co myśleć o diecie “8 godzin”. Dowiedz się z czym się to je

Posted on 21/10/2020 7:46am

Dieta 8 godzin to jedna z ostatnich propozycji dla osób, które chcą schudnąć bez uciążliwego przesadnego odmawiania sobie pożywienia. Jej twórcami są David Zinczenko i Peter Moore, którzy reklamują nową dietę jako zrzucanie kilogramów bez ograniczania jedzenia.

Dieta 8 godzin polega na pilnowaniu godzin kolejnych pokamów, tak by porcje żywieniowe przyjmowane było przez osoby na diecie wyłącznie przez 8 godzin w ciągu doby. Twórcy takiej zaskakującej metody schodzenia z wagi zapewniają, że jeżeli uda nam się pilnować takiego czasu możemy schudnąć do 5 kilogramów w trakcie tygodnia. Istotne jest także, aby nie dojadać poza podanym czasem spożywania posiłków. Jeśli chodzi o przyjmowane posiłki, nie ma tu ograniczeń. Możemy spożywać to na co mamy ochotę, rzeczą oczywistą jest jednak, iż jeżeli będziemy w trakcie 8 godzin opychać się słodyczami to rezultat będzie niestety opłakany.
dieta
Author: Vassilis
Source: http://www.flickr.com
Potrawy muszą w związku z tym być zbilansowane, jednakże nie musimy aż nadto liczyć kalorie które przyjmujemy. Plusem tej diety, według samych autorów jest czas, który zostawiamy naszemu ciału na odpoczynek i przetrawienie pokarmów dostarczonych przez nas przez wspomniane 8 godzin.

Zainteresował Cię niniejszy wpis? Jeżeli tak, to bez wahania przekonaj się, co znajdziesz w ofercie, która tyczy się tej samej problematyki.

Nasze ciało ma 16 godzin na trawienie oraz pozbycie się wszelkich toksyn z naszego organizmu co wpływa korzystnie nie tylko na to ile ważymy, ale i na nasze samopoczucie. Dieta 8 godzin pomimo wielu zagorzałych fanów ma również duże grono przeciwników, którzy zarzucają twórcom promowanie swego rodzaju głodówki.Musimy jednak pamiętać, iż wszystko zależy od aktualnego trybu życia, od tego ile się ruszamy i wydolności organizmu.

Czy zdziwił Cię prezentowany artykuł? Aby zgłębić zagadnienie wejdź tutaj oraz poznaj więcej szczegółów (akademiaruchu.com.pl/zajecia-jogi/joga-dla-poczatkujacych/) - na pewno będą dla Ciebie zaskakująco interesujące.

Nie wszyscy posiadamy takie same parametry życiowe, dla niektórych dieta 8 godzinna może okazać się doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów, dla innych natomiast może być powodem efektu jo-jo. Mimo wszystko pamiętajmy, by ciągle trzymać rękę na pulsie oraz samemu, bez żadnych diet kontrolować, co spożywamy i w jakich ilościach. Pomoże nam w tym na pewno przelicznik kalorii. Dzięki temu będziemyzdawać sobie sprawę,jaką ilość kalorii przyjmujemy w trakcie dnia i czy trzeba coś z tym zrobić. Wszelkie diety muszą się na tym opierać. Zobacz również .

Tags: dieta, kalorie, samopoczucie, chudnięcie, zrzucanie kilogramów, przelicznik kalorii