Do czego mógłby doprowadzić koniec kontaktu z narzeczonym?

Posted on 17/12/2019 1:34pm

Aaaaaałć! Przejmujące kłucie zębów niemal całkiem ją paraliżowało. Nie potrafiła normalnie zastanawiać się, zwyczajnie formułować wyrazów, normalnie działać. Tak, to jest wina znacznej ilości konsumowanych przez nią ostatnio słodyczy.


Oraz oczywiście jej ostatniego chłopaka, bo to przez niego zaczęła ostatnio jeść tyle słodyczy.
Ręczniki jednobarwne
Author: Huckleberry Hax
Source: http://www.flickr.com


A wszakże jej niezawodna koleżanka oznajmiała jej, aby nie jadła takiej ilości czekoladek. Cały czas uprzedzała: jeżeli będziesz jeść tyle słodkości, to będzie Ci potrzebny jakiś odpowiedni dentysta Wrocław. Co najmniej czyść zęby po każdentysta (więcej na ten temat tutaj)łku, zwłaszcza, jeżeli posiadał jakąś objętość cukru. Mówiła, iż zrobi się tyle dziur w uzębieniu, że dentysta Wrocław będzie musiał powyrywać wszelakie zęby, więc lepiej opanować się zanim doprowadzi to do czegoś znacznie mniej przyjemnego niż jest teraz. Bo co się by stało, gdy nawet dentysta Wrocław opuści dłonie? Lepiej do takiegodentysta (inne wątki tutaj)ie doprowadzić. Przeto należy myć uzębienie parę razy na dzień i ograniczyć ilość spożywanych słodKości. Koleżanka wspomniała, aby zrobić na złość byłemu chłopakowi i dać jemu wszelakie wafelki, które są w moim mieszkaniu. Tak, niech on także trochę pocierpi na krześle stomatologicznym! A jak!


maluch
Author: PR Solution


protezy zębowe wrocław
Author: Fox Wu
Source: http://www.flickr.com


Niechaj po jakimś czasie także on przekona się, że wymagane będzie znalezienie jakiegoś protetyka dentystycznego, który przygotuje specjalistyczne protezy zębowe Wrocław. A co! Wszakże to przez niego tak się męczę... Tzn. nie przez technika a przez ostatniego chłopaka naturalnie. Pozostawmy w spokoju protetyka dentystycznego. On wszakże wykonuje wyłącznie dobre protezy zębowe Wrocław - przejdź na Well Dent.


Hmm, ciekawe czy taki technik posiada już swą wybrankę? Jeżeli nie, to mogłabym wciąż spożywać tyle czekoladek. Czyż to nie cudowne? A technik co kilka wiosen tworzyłby mi tanie implanty Wrocław. Muszę do niego zatelefonować!

Tags: woda, oko, Kości