Implanty we Wrocławiu - sposób na olśniewający uśmiech

Posted on 20/05/2019 7:17am

Białe i zdrowe zęby, to istotny element naszej aparycji. Imponujący uśmiech niezaprzeczalnie dodaje gracji i wzmacnia samoocenę, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z pięknym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to obecnie najbardziej rekomendowana metoda uzupełnienia brakujących zębów.
Na czym polega implantologia?

Wybielanie zębów - Clinident.pl
Wybielanie zębów - zębów - Jest to jedna z najnowszych dziedzin stomatologii, która daje nowe możliwości pacjentom, którzy z wielu różnych przyczyn utracili jeden albo kilka zębów. [TAG=Implanty
są ofertą najbardziej zbliżoną do natury. Pozwalają nam zachować uzębienie i nie ma przymusu szlifowania zdrowych zębów.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj (https://www.hospicjumkatowice.pl/opieka/jak-zglosic-chorego.html) inne tego typu materiały - one również są warte zainteresowania.

Implanty nie podlegają procesowi próchnicy i psucia jak ma to miejsce w przypadku naturalnych zębów.Kiedy zdecydować się na wstawienie implantów?


Wyświetl większą mapę
Dzięki implantom nie jest już niezbędne szlifowanie zębów, by zapewnić trwałe uzupełnienie protetyczne. Implanty są też świetną opcją dla pacjentów, którzy nie maja zębów. W wielu przypadkach, implanty są jedynym dobrym rozwiązaniem zapewniającym pacjentom nowe lepsze życie. W trakcie konsultacji ze specjalistą postawiona zostanie dokładna diagnoza, a doktor wyznaczy plan leczenia. Jeśli chodzi o implanty Wrocław posiada sporo gabinetów, w których możemy zbadać nasze uzębienie i wybrać prawidłowe leczenie.

Wykonanie

Implanty są bardzo często zrobione z bardzo czystego tytanu, który musi mieć pewne właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal całkowicie obojętny dla naszych tkanek i który może się mocno zrosnąć z kością. Korony, które odpowiadają za wygląd implantu, są zazwyczaj porcelanowe, ale zdarzają się również pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Zabieg

Zabieg polega na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po wygojeniu można budować korony. Wokół implantu wytwarzają się nowe komórki kości, więc zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg wykonał doświadczony stomatolog Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem idealnego lekarza.

Tags: zęby, implanty, zabieg, Diagnoza, cena, implantologia, Korony