Jak najkorzystniej powiększyć biust? Tak by było zdrowo i bezpieczne, a jednocześnie efektywnie? Jest na to sposób

Posted on 13/03/2019 12:19pm

Marzysz o idealnym biuście, ale nie chcesz implantów? Jest na to sposób! Jesteś w stanie swój biust powiększyć tłuszczem. Brzmi to zaskakująco, lecz to naprawdę świetna metoda. Piersi po takim zabiegu wyglądają naturalnie, co najważniejsze nie posiadają w sobie protezy silikonowej (która może wiązać się z różnymi kłopotami zdrowotnymi).

Tego rodzaju zabieg powiększania biustu tłuszczem ma dwa etapy. Pierwszy z nich to liposukcja, co oznacza pobranie tłuszczu i jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowe przeszczepienie tłuszczu do piersi. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. To wtedy pobiera się potrzebną ilość tłuszczu z różnych miejsc, np. z brzucha czy ud. Po zdobyciu tego materiału wytwarza się właściwą substancję, gdzie trzeba oddzielić bezużyteczne, płynne frakcje. W dalszej kolejności przez małe nakłucia, dosyć cienkimi kaniulami podaje się tłuszcz. Wykonuje się to cienkimi pasmami, między skórą a gruczołem. Podaje się też pod gruczoł piersiowy, na przykład do mięśnia piersiowego, oraz wokół piersi.biust
Author: Ava
Source: http://www.jagna.pl
Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy jędrne i większe piersi. Co interesujące, dzięki liposukcji można pozbyć się nieprzyjemnych fałd, czy to na brzuchu czy na udach (sprawdź ). Ważne jednocześnie, aby mieć na uwadze, że przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, tak więc jak ma przetrwać w nowym miejscu to zabieg powinien być zrobiony niezwykle dokładnie, a materiał musi być pobrany we właściwej ilości. Zbyt wielka ilość tłuszczu może spowodować, iż jego nadmiar może się niedobrze goić. Profesjonalny chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, umie ocenić to przed zabiegiem dobierając odpowiednią ilość tłuszczu, który może użyć do przeszczepienia piersi pacjentki.

Powiększanie piersi swoim tłuszczem to zabieg prawie idealny, a to z tego powodu, iż piersi wyglądają w pełni naturalnie. Co bardzo istotne, nie mają w sobie implantu, zaś wynik tego zabiegu jest w pełni zadowalający dla przeważającej większości pacjentek. Jednocześnie, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest ważne dla wielu kobiet. Pamiętajmy jednak, jeżeli chcemy stosunkowo duży biust to potrzeba przeprowadzić kilka zabiegów.

Jeżeli musisz szybko znaleźć zbliżone materiały odnoszące się do tego zagadnienia, zobacz dodatkowe info na podobnej witrynie.

Okres rekonwalescencji po zabiegu nie trwa długo, jest jednocześnie mało bolesny.