Jakie zabiegi oferowane są w klinikach medycyny estetycznej?

Posted on 11/02/2020 11:28am

Medycyna estetyczna jest tą gałęzią medycyny, która rozwija się naprawdę błyskawicznie. W związku z tak ekspresowym rozwojem stale rośnie liczba zabiegów, które kliniki medycyny estetycznej posiadają do zaoferowania pacjentom.

Nieprawdopodobnie ekspresowo rozwijająca się medycyna estetyczna proponuje pacjentom sporą liczbę zabiegów. W ostatnim czasie w klinikach medycyny estetycznej realizuje się nie tylko usuwanie zmarszczek, zwiększa biusty i usuwa nadmiar tłuszczu. Waginoplastyka, czyli operacja plastyczna pochwy to jeden z zabiegów dość modnych ostatnio w klinikach. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem realizowanym u sporej liczby kobiet. Na tego rodzaju operację dość często decydują się kobiety, u których w wyniku tradycyjnego porodu doszło do rozciągnięcia lub pęknięcia krocza i pochwy. W efekcie tego rodzaju zmian w dużym stopniu spada jakość życia seksualnego kobiety, dlatego też dużo z nich decyduje się na tego pokroju zabieg - kliknij -. Waginoplastyka jest jednym z zabiegów, które jest w stanie zaoferować ginekologia estetyczna. Ginekologia estetyczna jest w tej chwili jedną ze specjalizacji najchętniej wybieranych przez lekarzy którzy posiadają już specjalizację z ginekologii. Więcej na ten temat przeczytasz pod tym linkiemLekarze w trakcie operacji
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Zabieg waginoplastyki jest zabiegiem naprawdę krótkim, jego zrealizowanie trawa około mniej więcej godzinę lekcyjną. W zależności od powodów medycznych zabieg jest realizowany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Dwa tygodnie przed zaplanowaną datą operacji pacjentki, które zostały do niej zgłoszone muszą odstawić leki rozrzedzające krew. Takim lekiem jest w dużym stopniu aspiryna. Jak po każdym inwazyjnym zabiegu, także po operacji pochwy pacjentki mogą odczuwać przeróżnego rodzaju bóle. Jeśli są dość silne można je złagodzić sięgając po łatwo dostępne w aptece bez recepty leki przeciwbólowe. Do zabiegów, które może przeprowadzić lekarz ginekologi estetycznej możemy między innymi zabieg labioplastyki. Jest to zabieg przeprowadzany w obrębie mniejszych i większych warg sromowych. Zabieg labioplastyki trwa od półtorej do nawet dwóch godzin. Zabiegów waginoplastyki i labioplastyki nie nie można zrealizować u kobiet spodziewających się dziecka, kobiety chorych na cukrzycę oraz u pacjentek z nadciśnieniem tętniczym. Szczegóły znajdziesz na stronie .

Tags: zabieg, Kobiet, waginoplastyka