Medycyna estetyczna: upiększamy kształt ust bez operacji plastycznej

Posted on 19/09/2020 7:35am

zabiegi - http://glowspa.pl/zabiegi-bydgoszcz/ - Sporo ludzi każdego dnia toczy bój ze swoimi kompleksami. Badania wskazują, iż brak akceptacji swojego wyglądu w dużym stopniu wpływa na wszystkie aspekty naszego życia. W jaki sposób sobie poradzić ze zniekształconym nosem, lub z dołującymi nas opadającymi kącikami ust?Przeważnie rezygnujemy z korekty swego wyglądu, bowiem obawiamy się operacji plastycznej oraz jej następstw. Zniechęca nas także długi czas dochodzenia do pełni zdrowia, bolesne rany i obowiązek noszenia opatrunków. Nierzadko również osoby, które poddają się operacjom plastycznym, są wyśmiewane i określane mianem próżnych. Na szczęście, zdobycze nauki oraz medycyny, pozwalają dziś na bezoperacyjne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd - . Największą popularnością cieszą się bezoperacyjna korekcja nosa oraz modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie 30-50 minut, a rezultaty są zauważalne od razu.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś naprawdę niezwykle przydatnego, sprawdź treść (https://psychiatrabydgoszcz.com.pl/) tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Jak to się dzieje?
twarz
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Modelowanie ust w gabinetach medycyna estetyczna odbywa się przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie ludzkim, nie jest zatem traktowany jako ciało obce, nie ma więc problemu skutków ubocznych – z zastrzeżeniem, iż zabieg zostanie wykonany przez wykwalifikowanego specjalistę. Żel wprowadza się pod skórę ust przy użyciu cieniutkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej lub górnej wargi, wyrównać kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. W związku z tym, iż kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, usta po zabiegu są znacznie wygładzone, jędrne, polepsza się również ich naturalna barwa. Rezultat zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy, po upływie tego czasu należy go powtórzyć.

Równie bezpieczna oraz skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się szpecącego garbu, lub wypełnienie ubytków oraz skorygowanie proporcji. Rzecz jasna, w czasie takiego zabiegu nie można zmienić wielkości nosa, w takim wypadku potrzebny będzie zabieg chirurgiczny - upiększaj swoje ciało . Znaczącą zaletą zabiegu bez skalpela jest to, iż pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, jest więc w pełni świadomy i na bieżąco może wskazywać, co jeszcze pragnie skorygować w kształcie nosa – dzięki temu efekt zabiegu będzie w pełni odpowiadać jego wyobrażeniom.

Tags: medycyna estetyczna, zabieg, pacjenci