Nowe oblicze chirurgii estetycznej

Posted on 06/02/2024 4:24pm

Każda kobieta pragnie prezentować się okazale, nawet jeżeli skończyła już pięćdziesiąt lat. W tym celu udaje się do fryzjera, nabywa drogie preparaty przeciwzmarszczkowe, uczęszcza na aerobik, żeby nadal mieć ciało dwudziestoletniej dziewczyny.
google
Source: pixabay.com
Jednak nie tylko te aspekty swojego ciała, widziane przez przypadkowych ludzi, pragnie ona w sobie zmieniać. Również bardziej osobiste sfery, dla niektórych kobiet warte są skorygowania, aby prezentowały się jak dwadzieścia lat temu.


Mówimy tu o wargach sromowych. Ostatnimi laty w Polsce modna jest labioplastyka (), procedura, która pomaga upiększyć tą część ciała kobiety.

Czy zainteresowała Cię autorska witryna? Bardzo mi przyjemnie. Świetnie będzie, jeśli znajdziesz jeszcze sekundę, by napisać swoją recenzję.

Bowiem w wyniku porodów oraz utraty elastyczności skóry, pewne panie mogą wstydzić się niezbyt estetycznych warg, które w ogóle nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat. Do niedawna, w latach 90-tych tego rodzaju problemy były wyśmiewane, jednak dziś ginekologia estetyczna jest na tyle powszechna, że już nikt nie musi się krępować nieatrakcyjnych warg.


śniadanie
Author: Segafredo Zanetti
Source: Segafredo Zanetti
oczy
Author: Sternik
Source: http://www.flickr.com
Myślisz że i tobie przydałaby się labioplastyka, lecz wstydzisz się podjąć tego zabiegu? Niesłusznie, w końcu nie różni się on zbytnio od korekcji biustu, mało tego, jest o wiele mniej inwazyjny dla zdrowia. Lecz jako, że dotyczy osobistej sfery kobiecej, wywołuje dość duże kontrowersje. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś ponad to o tym zagadnieniu, powinnaś odwiedzić klinikę, w której oferowana jest ginekologia estetyczna (więcej). Spotkasz tam niezwykle profesjonalny i dyskretny personel. lekarz prowadzący na pewno będzie biegły w procedurze, oraz będzie w mocy odpowiedzieć na każde twoje pytanie.


Labioplastyka jest nadzieją dla kobiet, które po pięćdziesiątce nadal są aktywne seksualnie, jednak wstydzą się wyglądu swych warg sromowych. Jeśli jesteś jedną z tych osób umów się na spotkanie w przychodni, ginekolog odpowie na twoje pytania, rozwiewając na pewno wszystkie twoje obawy.

Tags: wygląd, preparaty, lek, ginekologia, kłopoty