Pozbądź się smutku przy użyciu lampy antydepresyjnej.

Posted on 02/07/2019 12:07pm

Chandra jest zmorą coraz większej ilości społeczeństwa. Powodów jej pojawiania się jest pełno - za szybkie tempo życia, niedostatek funduszy, kłopoty życiowe, uwarunkowania dziedziczne, czy choćby brzydka pogoda na dworze, to tylko nieliczne z nich.

Przynieś sobie ulgę bez wyłaniania się z czterech ścian

depresja
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Aczkolwiek w nastrojach depresyjnych niezalecane jest skrywanie się w M-3, występują recepty na kojenie przejawów depresji i towarzyszącej jej apatii. Jest nią np. lampa antydepresyjna. Od dawna wiadomo jest, że słońce dobrze wpływa na poziom serotoniny w ciele człowieka. Gdy zjawia się listopad, a potem "królowa śniegu" wśród pór często naszemu układowi zaczyna doskwierać brak mocy. Wychodząc od tego założenia została stworzona lampa antydepresyjna. Jest to artykuł medyczny, na co posiada odpowiednie zaświadczenie.

Jak właściwie działa lampa antydepresyjna?Leczenie nią jest dla chorego bezstresowa. Pacjent regularnie eksponuje się na mocne światło lampy. Należy zasiąść obok niej np. przeglądając gazety lub książkę i co jakiś czas patrzeć w jej stronę, wystawiając oczy idź witryna w tym temacie na jej jasne światło. Kompletny tok terapii światłem winien zachodzić w stanie relaksacji.

Korzystanie z lampy wyrównuje niedobór światła słonecznego, dzięki temu powstrzymuje stany spowodowane tym brakiem.

Lampa antydepresyjna
Source: www.ilumina.pl
Lampa antydepresyjna sprzedawana jest w wielu kształtach i rozmiarach (link do witryny Decydując się na małą gabarytowo lampkę, mamy możliwość używać ją także poza domem - np. w biurze. Nieznane są przeciwwskazania dla terapii światłem, nie udowodniono jej szkodliwego wpływu na osoby z wadą wzroku czy kataraktą. Jedyne efekty uboczne to maksymalnie nadmierne wydzielanie łez przez oczy. Ponadto kupując lampę będzie ona pomagać każdemu członkowi rodziny, a nie tylko nam.

Tags: światło, nasz