Przykre dolegliwości łagodzą zioła i rośliny - przeczytaj więcej w tym temacie

Posted on 30/09/2019 10:54pm

Każdego z nas mogą w mało oczekiwanej chwili dotykać trudne dolegliwości. Nikt z nas tego nie planuje, natomiast nierzadko to, czym się żywimy w ciągu dnia, ma niedobry wpływ na nasze samopoczucie. Jedną z nierzadko wymienianych dziś dolegliwości jest przykładowo zapalenie pęcherza moczowego. Jest niegroźne, ale niezwykle uciążliwe, więc nie powinno się lekceważyć tego typu problemów.


Mogą one bowiem narastać, co już jest niebezpieczne. Zapaleniu towarzyszy często też podwyższona temperatura i różne bóle mięśniowe. Dla sporej grupy szczególnie trudne do przejścia jest zniesienie
ból brzucha
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
nadzwyczaj złego samopoczucia, więc powinni rozpocząć od domowych sposobów. Absolutnie jedną z opcji jest pokrzywa, jaką powinno się pić zaparzoną - Zobacz wlaściwości pokrzywy. Silne oddawanie moczu może uprzykrzyć i utrudniać życie bez wątpienia. Chorobę tę może wywołać najczęściej pałeczka okrężnicy, nazywana też jako Eserichia coli. Może się ona znaleźć także u osób absolutnie zdrowych. Kiedy organizm walczy z przeziębieniem, nie jest równocześnie w stanie usunąć tej bakterii, stąd różne nieprzyjemne dolegliwości.

Pokrzywa do zaparzania jest niezastąpiona

Zwyczajna pokrzywa do zaparzania jest ulubionym napojem na ciepło wielu pań oraz panów. Musimy jednak przede wszystkim zwrócić uwagę na jej właściwości wspierające zdrowie. Pokrzywa to nie jest jedynie chwast, co jest znacznie warte podkreślenia. Na wsiach od bardzo dawna znano jej właściwości oraz ze względu na nie traktowano z niemałym szacunkiem. Do jej właściwości leczniczych zaliczane jest między innymi to, że jest przydatna w kuracji problemów z pęcherzem - zapalenie pęcherza moczowego.


W pokrzywie zawartych jest mnóstwo istotnych witamin, mikroelementów i soli mineralnych, które są niesamowicie pomocne m.in. podczas leczenia kamicy nerkowej czy artretyzmu. Nie jest to niemały wydatek, ponieważ pokrzywa w aptece kosztuje kilka złotych. Teraz nie gotuje się już jednak zupy z pokrzywy, jak dawniej, ale zdarza się, że niektórzy dodają ją do jedzenia dla zwierząt.

Źródło: zobacz ofertę.

Tags: apteka, samopoczucie, bakteria