Sposoby na zniewalający uśmiech

Posted on 17/06/2019 7:12am

Jeżeli jesteś zdrowy, twój uśmiech powinien to pokazywać – mówią dentyści. Mało tego, uważają, że piękne zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Systematyczna higiena oraz brak ubytków działa pozytywnie na zdrowie układu pokarmowego, serce, płuca, oraz na jakość satysfakcjonującego życia seksualnego. Statystyki mimo wszystko pokazują, że przeciętny Polak narzeka na niekompletne uzębienie.

narzędzia dentystyczne
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Problem jest poważny.

Przygotowano bonus dla osób, które potrzebują podobnych danych - zobacz info (http://www.znam.swidnica.pl/produkty/autoklawy/) tu. Dotyczy on analizowanego w tym artykule problemu.

Braki w uzębieniu sprawiają, że pozostałe zęby są bardziej obciążone, zaczynają się przesuwać i pochylać, co w konsekwencji prowadzi do zmian w rozkładających się siłach żucia. Z tego powodu nie możemy odwlekać wizyty w gabinecie. czytaj więcej

u dentysty
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Jednak co począć gdy nasze zęby, mimo że są wyleczone, nie prezentują się najlepiej? W takich sytuacjach na ratunek przychodzi stomatologia estetyczna. Najchętniej wybieranym zabiegiem, który błyskawicznie zmieni stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w niedługim czasie odzyskują dawną biel.

Gdy uzębienie mamy kompletne, jednak diastema czy nierówności szkliwa są przyczyną kompleksów stomatolog może zaproponować nam licówki. Są to płatki porcelany, bardzo delikatne, naklejane na licowej (wargowej i policzkowych) stronach zębów. Ponieważ są wykonane z bardzo odpornego materiału, możemy je nosić nawet 15 lat. To błyskawiczny i coraz popularniejszy sposób na posiadanie "hollywoodzkiego uśmiechu". Z ich pomocą stomatolog Wrocław jest w stanie zmienić pacjentowi odcień zębów, poprawić ich kształt oraz długość i szerokość, a także odbudować nieestetyczne fragmenty. Szukaj tutaj

Najlepszym sposobem na uzyskanie pięknego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy oraz wymowy są implanty. Dentysta wszczepia kilka implantów i mocuje na tym rusztowaniu protezę zębową. Zabieg poprzedza wykonanie badań oraz prześwietlenie szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po znieczuleniu w kość szczęki zostaje wkręcona śruba stanowiąca podstawę implantu. Gojenie się rany oraz zabliźnienie kości trwa kilka miesięcy.

Wspaniały uśmiech jest naszą wizytówką i potrafi zdziałać cuda. Pomaga zdobyć sympatię i zaufanie. Dodaje wiary w siebie i optymizmu. Po prostu, odmładza!

Tags: wybielanie, implanty, stomatologia estetyczna