Sprzęt dla oseska

Posted on 08/10/2019 8:45am

Kiedy po raz pierwszy wybierzecie się do sklepu z towarami dla bobasów, możecie doznać lekkiego zawrotu głowy. Wyprawka dla noworodka - co musi mieścić? Oto garść konkretnych rad, jakie przydadzą się Wam w czasie sprawunków.

Wyprawka dla dzidziusia - oto nasz alfabet:
maluch
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Antyalergiczne kosmetyki: W teorii wszelkie przeznaczone dla bobasów winny należeć do tejże grupy. Do niektórych jednak dorzucane są intensywne substancje zapachowe, jakie mogą uczulać. Jeżeli któreś z was jest uczuleniowcem, musicie być szczególnie ostrożni, gdyż maluch może być także skłonny do alergii. Wybierajcie dla niego kosmetyki przeznaczone dla osesków, bezwonne i nie zawierające chemicznych barwników, najlepiej z pozytywną opinią Centrum Zdrowia Dziecka albo Instytutu Matki i Dziecka. Sprawdzajcie wszystkie saszetki. Saszetki - na co zwracać uwagę? Body. Na początek najbardziej odpowiednie będą ubranka rozpinane z przodu na całej długości. Później, gdy maleństwo trzyma już dobrze główkę wystarczy zapięcie na ramieniu bądź szeroki dekolt. Dobrze jest nabyć trzy bez rękawów i 3 z długimi rękawkami. Butelka. Jeżeli planujesz karmić piersią, twojemu dziecku będzie zupełnie zbędna. Podobnie jak smoczki, sterylizatory itd. Chusta - jest wygodniejsza niż nosidło, tak dla rodziców, jak i dla dziecka. Można nosić w niej malucha od urodzenia. Jej wadą jest wysoka cena, na szczęście nie tak trudno uszyć ją własnoręcznie. Czapki - potrzebne będą dwie. Jedna cieniutka, bawełniana, zaś druga cieplejsza. Dobrze, aby była wiązana pod brodą na troczki, inaczej będzie się zsuwać. Kosztowne rzeczy? Zanim zdecydujecie się je zakupić, popytajcie wśród przyjaciół, którzy mają pociechy trochę starsze od waszego. Być może mogą wam wypożyczyć czy niedrogo odsprzedać fotelik, wózek bądź łóżeczko. Niemowlęce meble są używane tak krótko, iż
niemowlę
Author: Jerry Lai
Source: http://www.flickr.com
istotnie nie zdążą się zniszczyć. Z pomyślnością może ich użyć kilkoro dzieciaczków. Zaglądajcie do ogłoszeń oferujących rzeczy używane a także na internetowe aukcje. Elektroniczna niania. Przydatna w szczególności, jeśli mieszkacie w domku czy wybieracie się na wakacje. Pozwala słyszeć, co dzieje się z bobasem, jaki drzemie poza zasięgiem waszego wzroku.Fotelik samochodowy - jeżeli macie pojazd, jest absolutnie nieodzowny. Jedynie w nim wasze maleństwo będzie mogło jeździć bezpiecznie. Niemowlęta powinny jeździć w fotelikach przeznaczonych dla dzieci o wadze do 10, 13 lub 18 kg (tyłem do kierunku jazdy). Warto nabyć fotelik, jaki może także pełnić rolę leżaczka-bujaczka.
Starajcie się nabyć jak najwięcej przedmioty wprost od producenta, wbijając w przeglądarkę dla przykładu frazę: chusteczki nawilżane producent. Gdzie szukać producenta chusteczek nawilżanych?.

Tags: czapki, fotelik, główka, Czapeczki, niania