Uśmiech wydaje się być najładniejszą wizytówką niejednej osoby - przełamuje bariery oraz daje możliwość poznawać nowych przyjaciół

Posted on 17/12/2019 1:34pm

Twierdzi się, że uśmiechnięty człowiek od razu wydaje się być bardziej przyjazny. Tym bardziej jeżeli jest to prawdziwy uśmiech od ucha do ucha.


W kilku sektorach ważna wydaje się być prezencja i przyjemny uśmiech.
wykład
Author: DFID - UK Department for International Development
Source: http://www.flickr.com


kobiece usta
Author: Nicolas Fuentes
Source: http://www.flickr.com


Sprzedawczyni w sklepie czy prezenterka telewizyjna nie byłyby w stanie wykonywać swego zawodu, gdyby brakowało im zębów. Niestety luki w uśmiechu nierzadko dyskwalifikują ludzi, którzy chcą dostać pewne stanowiska pracy. To brutalne, ale ludzie to wzrokowcy i często oceniają innych w ciągu zaledwie pierwszych kilku chwil. Piękny uśmiech zawsze ułatwia zjednywanie sobie ludzi. Jeżeli jednak w przeszłości przytrafiło się coś, co było przyczyną ubytków w uśmiechu, to nie jest to koniec świata. Nie oznacza to, że mamy nie wychodzić z domu lub za każdym razem mieć smutną minę. Należy po prostu udać się do gabinetu dentystycznego i spytać o implanty. Nie należy się stresować. Jest XXI wiek i dentyści robią takie zabiegi dość regularnie.

Czytasz teraz ciekawy artykuł, ale bez wahania kliknij także oryginalny serwis (https://www.rehafit.org/), a znajdziesz fascynujące informacje na ten temat.

Implanty to po prostu zęby, które wprowadza się do dziąsła na stałe. Jedna różnica polega na tym, że zamiast korzenia posiadają śrubę. Cały zabieg nie trwa więcej niż kilkadziesiąt minut i jest przeprowadzany pod znieczuleniem. Implanty rewelacyjnie uzupełnią jakieś pojedyncze ubytki w uzębieniu.
Od tej chwili nie będziemy już zmuszeni się wstydzić swego uśmiechu i zasłaniać ust dłonią, kiedy będziemy się uśmiechać. Od teraz będziemy w stanie w pełnej krasie prezentować wszystkim swój promienny uśmiech i znów być szczęśliwi.

Tags: wzrok, dentyści, zęby, ludzie, człowiek