W życiu każdego człowieka może zdarzyć się tak trudne przeżycie, że potrzebna będzie pomoc lekarza specjalisty

Posted on 23/05/2023 7:52am

Jeśli jakaś trudna sprawa nie daje nam funkcjonować i nazbyt mocno obciąża naszą psychikę, to nie powinniśmy zostać z tym sami. Nie powinniśmy się wstydzić.
endokrynolog
Author: Julia P
Source: http://www.flickr.com


Powinniśmy szukać pomocy psychologa.


Jeżeli dokucza nam kręgosłup, to idziemy do ortopedy. Gdy dokucza nam serce, to idziemy do kardiologa. Tego nikt się nie wstydzi i z tego się nikt nie wyśmiewa. Zatem z jakiego powodu boimy się zapisać na wizytę do psychologa. Niektórzy robią coś o wiele gorszego - szydzą z kolegów, którzy zapisali się na wizytę. A przecież zdarzają się czasami sytuacje, z którymi ciężko sobie poradzić w pojedynkę. Może być to na przykład strata ukochanej osoby. Możemy wówczas popaść w odrętwienie lub nawet depresję. Należy wówczas dać sobie pomóc. Nie trzeba przecież nosić tego ciężaru przez wiele lat. W każdym sporym mieście jest niejedna poradnia psychologiczna, gdzie zajmą się nami profesjonaliści. Możemy umówić się na wizytę do specjalisty. Najważniejsze jest to, aby się nie bać. Należy się otworzyć i opowiadać szczerze. Wszakże przyszliśmy tam szukać wsparcia. Nawet jeśli będziemy płakać, to nie ma się czego wstydzić. Łzy często bywają pomocne, gdyż dają szansę się oczyścić.

Najlepsze oferty, najlepsze ceny! To wszystko jest tutaj, sprawdź, spójrz na witrynę (boxmetmedical.pl/ratownictwo-medyczne,g327.html), a bez wątpienia się nie rozczarujesz!

Powinniśmy być świadomi tego, że pojedyncza wizyta nie załatwi sprawy. Proces pozbywania się depresji czy traumy jest długi.
Trzeba więc czekać cierpliwie oraz co tydzień stawiać się na spotkania z psychologiem. Po jakimś czasie nasz stan zacznie się poprawiać. Wrócimy do formy.

Tags: serce, żel, problem, wizyta, specjalisty